contact

Fiets je graag of zou je graag wielrennen/crosser/BMXer worden?

Organiseren jullie graag een initiatie fietsen of hebben jullie andere vragen?

 

Aarzel dan niet en vul dan het onderstaand contact formulier in.

 

sportieve groetjes

Het bestuur.

CONTACT DETAILS

CONTACT FORMULIER

ADRES

Pycke de ten Aerdelaan 12 , 8400 Oostende

CALL

0473/84 01 97

EMAIL

info@noordzeemeeuw.be

SECRETARIAAT

Ollevierslaan 30, 8630 Veurne

 
 
 
 
 
 

MEERDERE CONTACTEN

BESTUUR

voorzitster

Vansteelandt Monique

voorzitter@noordzeemeeuw.be

0496 26 81 34

ondervoorzitter

Van Laer Paul

paul@noordzeemeeuw.be


secretaris

Boeve Nele

nele@noordzeemeeuw.be

0473 84 01 97

penningmeester

Deschuytter Filip

filip@noordzeemeeuw.be

0496 26 81 38

beheerder

Coutteau Pedro

pedro@noordzeemeeuw.be

0496 79 61 08

beheerder / kledij

Therssen Michel

kledij@noordzeemeeuw.be

0474 33 56 91

SPORTIEVE OMKADERING

Trainer B

Initiator weg- veldrijden

Initiator / elite zonder contract

Begeleider weg

Initiator weg - Veldrijden

commisaris BMX

initiator BMX

initiator weg

Begeleider BMX

initiator weg-veldrijden

Begeleider weg


Deschuytter Filip

filip@noordzeemeeuw.be

0496/26.81.38

Coutteau Pedro

pedro@noordzeemeeuw.be

0496/79.61.08

Toortelboom Frederik

frederik@noordzeemeeuw.be


Mortele Kris

kris@noordzeemeeuw.be

0475/51.27.57

Peeters Philippe

phillipe@noordzeemeeuw.be


Van Eecke Geert

geert@noordzeemeeuw.be

058/23.99.06

Heusequin Jan

janbmx@noordzeemeeuw.be

0494/45.54.92

         Quartier Bjorn

              bjorn@noordzeemeeuw.be 


         Adams Pieter


Strubbe Mario

strubbem@noordzeemeeuw.be


Curvers Valerie

valerie@noordzeemeeuw.be





Vragen over kledij?

 

Therssen Michel - kledij@noordzeemeeuw.be - 0474 33 56 91